Stark BRAVO275A1 MAVİ DAİRE TESTERE 275X2.0 MM 220 DİŞ - STARKBRAVO275A1
4.884,04 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
STARKBRAVO275A1
920,48 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Ücret Bilgileri İçin Tıklayınız.
Ürün Paylaş :
Kaplama Daire Testere
Ölçüler
Delik Çapı 32mm
Diş Ölçüsü 220mm
Et Kalınlığı 2.0mm
Testere Çapı 275mm