Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 2200-230 H (230 mm) - 06018C1100
6.047,33 TL
Marka
Stok Kodu
06018C1100
1.139,72 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Ücret Bilgileri İçin Tıklayınız.
Ürün Paylaş :
KULLANICI AVANTAJLARI
Yüksek keskileme performansı
Düşük arıza Daha uzun karbon fırça kullanım ömrü
Yorulmadan çalışma
TEKNİK VERİLER
  • Nominal giriş gücü 2.200 W
  • Rölanti devir sayısı 6.500 dev/dak
  • Disk çapı 230 mm
  • Taşlama mili dişi M14
  • Ana tutamak Boru biçimli
  • Çanak disk çapı 140 mm
  • Takım ölçüleri (genişlik) 110 mm
  • Takım ölçüleri (uzunluk) 475 mm
  • Takım ölçüleri (yükseklik) 140 mm
  • Ağırlık 5,4 kg
  • Şalter PROtection switch (koruma şalteri)
  • Lastik zımpara tabanı çapı 180 mm
TESLİMAT KAPSAMI
  • Taşlama anahtarı 1 607 950 061
  • Bağlantı flanşı (yedek parça numarası 2 605 703 014)
  • Sıkma somunu 1 603 345 043
  • Karton kutu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Etiketler :
Bosch Büyük Taşlama Makinesi GWS 2200-230 H (230 mm) - 06018C1100 Bosch avuç taşlama 230 mm modelleri, hırdavat ürünleri kategorisinde kesim ve taşlama için yüksek performans ve dayanıklılık sunar. Al Nalburiye güvencesiyle hı 06018C1100