Kapat
(0) ürün(ler)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Dil - Language
  Ara

  Kale Dış Ticaret

  “Tam Kapsam Güvenlik” vizyonuyla dünya markası olan Kale Kilit’in bünyesinde faaliyet gösteren Kale Kilit Dış Ticaret, kurulduğu 1986 yılından bu yana, kullanıcılarına sağladığı konfor ile Tam Kapsam Güvenlik sağlıyor. Güvenle eşdeğer olan Kale markasının yenilikçi ürünleri ve sürekli devam eden yatırımlarıyla, her yıl biraz daha büyüyen bir ivmeyle, sektörün en önemli oyuncusu olmanın gururunu yaşıyor.

  Kale Kilit Dış Ticaret; müşteri odaklı kalite anlayışından ödün vermeyerek, uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun ürünleri ile güvenlik alanına yön vermeye devam ediyor. Özellikle elektronik ürün gruplarıyla kullanıcılarına hizmet sunan Kale Kilit Dış Ticaret’in, tüm ürün gruplarında verdiği teknik servis hizmeti, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti, hizmet politikasının bir yansıması oluyor.

  Otellere ve ofislere sunduğu üst düzey kontrol ve konfor sağlayan geniş ürün gamıyla, kullanıcılara yönetilebilirlikle beraber raporlama özelliği de sunarak sektörde fark yaratıyor. Kale Kilit Dış Ticaret; Elektronik Kilit Grubu, Hırdavat Grubu, Cam Kapı Aksesuarları Grubu ürünleri ile kullanıcılarının hayatlarına değer katıyor.​​

  Konut, villa, site, apartman gibi bireysel ve toplu yaşam alanlarında; turistik tesisler, oteller, ofisler, fabrikalar gibi iş alanlarında ve özellikle kapı-geçiş noktalarındaki kapılarda kullanılan mekanik ve elektronik bağlantı elemanları ve kilitleriyle, kontrol altına alınmak istenen geçiş noktalarında bütünsel güvenlik sağlıyor.

  Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit’in hizmet anlayışı sayesinde, zengin ve yenilikçi ürün yelpazesi, özellikle oteller ve turistik tesislerin en çok tercih ettikleri ürünler oluyor. Kale Kilit Dış Ticaret; Türkiye’de ve dünyada otelcilik sektörünün en çok tercih ettiği markalardan biri ve her geçen gün bu sektördeki etkinliği ile yetkinliği artıyor.

  Kale Kilit Dış Ticaret’in özellikle lüks seri kartlı ve şifreli kilit serisi, elektronik dijital kasaları, şık tasarımlı elektronik kilitlerden oluşan modern serisi, ana giriş kapıları için dizayn edilmiş X serisi ve geçiş kontrol ünitesi ürünleri çok tercih ediliyor. Ayrıca kapı hidroliği, topuzlu kilit, şifreli asma kilit, dijital şifreli kasa, dokunmatik şifreli kilit, enerji tasarrufu ünitesi ve elektromanyetik kilit ürünleri de turizm sektörü tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

  Kale Kilit, müşterilerin ve tüm paydaşlarının memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak, kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı hedefliyor. Teknolojiden en üst düzeyde faydalanmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükseltmek; kurulduğu ilk günden bu yana temel ilkesi olarak devam ediyor. ​​​

  Kale Kilit, kapısını kapattığı andan itibaren kendini güvende hissettirdiği kullanıcılarına yaşattığı huzurla, her geçen gün biraz daha artan bir hız ve motivasyonla yoluna devam etmektedir.

  Görüntüleme türü Grid Liste
  Sıralama için
  Sayfa başına ürün göster

  150 Kg Çekme Kuvvetli Elektro Manyetik Kilit

  KD050/60-100
  267,00 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  250 Kg Çekme Kuvvetli Elektro Manyetik Kilit

  KD050/70-100
  275,00 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  500 Kg Çekme Kuvvetli Elektro Manyetik Kilit

  KD050/80-100
  513,00 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Arco Kapı Hidroliği 2 Numara 25-45 Kg

  KD002/80-220
  95,18 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Arco Kapı Hidroliği 3 Numara 40-65 Kg

  KD002/80-330
  105,33 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Arco Kapı Hidroliği Güç Ayarlı 2-5 Numara 25-120 KG

  KD002/80-400
  141,00 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Arco Kapı Hidroliği Gümüş 4 Numara 60-85 Kg

  KD002/80-440
  130,00 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Arco Kapı Hidroliği Gümüş 5 Numara 80-120 Kg

  KD002/80-550
  124,30 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Kale Dış Ticaret

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 4,00 ₺ Max: 1.488,00 ₺
  ₺4 ₺1488