Kapat
(0) ürün(ler)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Dil - Language
  Ara

  Hakkımızda

  Al Nalburiye Hırdavat San. Tic. ve Ltd. Şti.

  "AL NALBURİYE 1972'den beri hizmet ve kalite standartlarını maksimum seviyede devam ettirmektedir. Sektörde öncü firmamız, zengin ürün çeşidimiz ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmaktadır."

  Firma Profili

  Al Nalburiye Hırdavat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti 1972 yılında Kürekciler Caddesi No:11 Karaköy/İSTANBUL adresinde, Sayın Lokman YILMAZ tarafından kurulup ticari faaliyetine başlamış ve bu günlere kadar istikrarlı bir şekilde gelişerek gelmiştir.

  Faaliyet alanı olarak genelde, nalburiye ve teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Al Nalburiye genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak 130.000 kalem den fazla malzeme ile yurt içinde ve uluslararası pazarlarda da kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satışlar yaparak ülkenin milli gelirine katkılarda bulunmuştur.

  Firmamız ''Önce Hizmet Ve Kalite'' anlayışını daima ön planda tutmuştur. Ürün kalitesinin artırılması, kapasitenin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir Hizmet ve Kaliteye yönelik çalışmaların artması ve yerleşmesi sonucu 2004 yılında TÜRKAK ve DAR akreditasyonlu ISO 9001:2002 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. 2018 yılında bu misyonu bir adım daha ileriye taşıyarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2007 belgelerini almıştır. Yine 1990'lı yıllardan beri markalaşma çalışmalarımız hız kazanmış ve Al Nalburiye markası ürünlerimizde kullanacağımız Tescilli Markamız haline gelmiştir.

  Al Nalburiye günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir. Al Nalburiye standart ürünlerin yanında AR-GE çalışmalarına da devam ederek, müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin araştırmasını sürdürmektedir. Firmamız hem kendini hem de imalatını yapmış olduğu teknolojik ürünleri tanıtmak amacıyla yaklaşık 2000 yılından buyana yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları gerçekleştirmekte ve ürünlerini ülkemizde ve ülke dışında tanıtmaya çalışmaktadır. Firmamız dolaylı ve direkt olarak ihracat yaparak, dış müşteri portföyünü günden güne artırarak yoluna devam ettirmektedir.

  Firmamız, alanlarında uzman personeli ile Karaköy bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

   

  Vizyonumuz

  AL NALBURİYE Ailesi Olarak Vizyonumuz;
  Öncelikle yurtiçi ve yurtdışı pazarında sektörü yönlendirebilecek konuma ulaşmak, kaliteli ürünleri, zamanında teslim etmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Personeli ile kendini sürekli geliştirmeye odaklanan ve pazarda lider firma haline gelerek, müşterilerin isteklerini karşılayabilen örnek ve öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

  Hırdavat sektörünün en köklü ve lider kuruluşlarından biri olan AL NALBURİYE, hırdavat sektörünün kalbinin attığı Karaköy' dedir. İstanbul'da 1 merkez mağaza ve bir showroom olmak üzere iki binada hizmet veren kuruluşumuzun bir de Kazakistan da şubesi bulunmaktadır.

   

  Misyonumuz

  AL NALBURİYE Ailesi Olarak Misyonumuz;
  Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü; gelişen teknolojinin sağladığı en son yenilikler ile uluslararası standartlarda, belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev olarak üstlenmek ve bu görevi tüm paydaşlarımızla paylaşmaktır. Ayrıca, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları olan ekipman ve cihazların istenilen niteliklerde olması gereken fonksiyonları eksiksiz olarak taşıması, işçi sağlığı ve iş güvenliğini dikkate alınarak ergonomik yapıda olması firmamızın öncelikleri arasındadır. Bunun yanında, firmamızın titizlikle üzerinde durduğu; 
  satılan ürünler ile ilgili satış sonrası sağladığımız servis ve garanti hizmetlerimiz, satılan ürünlerin arkasında olduğumuzun en temel göstergesidir. Misyonumuz devam etmekte olan faaliyetlerimizi, günümüz teknolojisinin bize verdiği en yeni ve gelişmiş ekipmanları kullanarak, gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın hep bir adım öne giderek, rekabette müşteri memnuniyetini ve güvenini devamlı olarak ön planda tutup, onlar için daima tercih edilen çözüm ortakları olmaktır.

   

  Değerlerimiz

  Müşterilerimiz bizim velinimetimizdir. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek.

  Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmektir.

   

  Kalite Politikamız

  Al Nalburiye Hırdavat Ticaret Limited Şirketi’nin Kalite Politikası şöyledir; 
  Çağımızın gerektirdiği teknoloji ve yaşam şartlarını en iyi şekilde değerlendirip müşteri memnuniyetini sağlarken şirketimizi Türkiye’de ve dünya’da güvenilir, istikrarlı ve sektörde lider bir konuma getirmek. Çalışanlarımızın ve kullandığımız bütün teknolojik ekipmanların gelişmesi yönünde, maksimum seviyede yatırım yapmak. Uluslararası kabul görmüş kalite standartlarını yönetimimize uygulayarak hizmet kalitemizi arttırırken, teknik danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizle sonsuz bir uyum içerisinde çalışmak. Tedarikçi firmalar ile karşılıklı güven içinde sürekli işbirliği halinde olmak. İnsan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip çalışma azmini, motivasyon gelişimini ve aidiyet duygusunu sağlamak. Sunulan hizmetin kanunlarla ilgili uluslararası standartlara, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygunluğunu sağlamak.

  Tüm faaliyetleri bir proses statüsünde değerlendirerek, planlamak, uygulamak ve performansını kontrol edip sürekli iyileştirmek. Dünya piyasalarında rekabetçi yapımızıda kullanarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak.

   

  Kalite Belgelerimiz

  Iso 9001:2015          Iso 14001:2015        Ohsas 18001:2007

   

  Ürün Çeşitleri

  Elektrikli ve elektrikli olmayan el aletleri, zımpara taşları, rulo bant ve su zımparaları, seramik ve fayans kesme makinaları,testereler, kalıp malzemeleri ve yardımcı ekipmanları, marangoz makinaları ve ekipmanları, beton ve inşaat makinaları, kaynak makinaları, su motorları, kaldırma ve taşıma makinaları, her türlü kilit ve menteşeler, kapı kolları, pencere mandal çeşitleri, mobilya ve mutfak aksesuarları, musluk, batarya ve her türlü tesisat malzemeleri vida, civata, çivi çeşitleri, bahçe ve hobi aletleri, yapı kimyasalları, silikon ve köpükler, güvenlik kameraları, otomatik kilitleme sistemleri... ve bunlar gibi birçok ürün çeşidini firmamız bünyesi altında bulabilirsiniz.