Kapat
(0) ürün(ler)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Dil - Language
  Ara

  Asrin

  1972 yılından bu yana yılların tecrübesi ile plastik sektörünün lider kuruluşlarından olmayı başaran Asrın Plastik ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın plastik markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.
  Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Asrın Plastik, yapı grubu, ev ürünleri, otomotiv yan sanayi ve tavukçuluk ekipmanlarındaki yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Asrın Plastik aynı zamanda plastik sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.
  Üretim faliyetlerine başladığı günden itibaren yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı ürün geliştirme stratejileriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Asrın Plastik, 2015 yılında yapmış olduğu dünya standartlarına uygun 11,700 m² kapalı, 2.500 m² açık, toplamda 14.200 m²alanda sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.
  Farklı tasarım ve yaratıcı kombinasyonlara olanak tanıyan Home Project markası, yaşamı kolaylaştırmayı hedeflemektedir. SUPER-BAG yapı grubu ekipmanları ise dünya genelinde profesyonellerin ve tüketicilerin ilk tercihi durumuna gelmiştir. Euro TAV tavukçuluk ekipmanları, farklı çözüm alternatifleriyle tavukçuluk sektörüne hizmet vermektedir.
  Yurt genelinde bir çok satış noktasında güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan firmamız, her geçen gün daha fazla ev ve iş yerini Asrın Plastik’in konfor ve sağlamlığı ile tanıştırmaktadır.
  Başta yapı grubu ve ev ürünleri olmak üzere, tavukçuluk ekipmanları, otomotiv yan sanayi ürünleriyle yurt çapında kendini kanıtlayan Asrın Plastik, yeni kurulan ihracat departmanı ile beraber ihracat yaptığı ülkelere her geçen gün yenisini eklemektedir.

  Görüntüleme türü Grid Liste
  Sıralama için
  Sayfa başına ürün göster

  16" Mega Master Takım Çantası

  ASR-2012
  21,04 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  16" Mega Metal Kilit Serisi Takım Çantası

  ASR-2020
  23,84 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  16" Metal Kilit Takım Çantası

  ASR-2076
  21,74 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  16" Power Takım Çantası

  ASR-2060
  19,64 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  16" Power Takım Çantası Basic

  ASR-4013
  16,83 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  16" Pro Carbon Takım Çantası

  ASR-4005
  23,84 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  17" Klasik Serisi Takım Çantası Raflı

  ASR-2052
  25,95 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  19" Carbon Takım Çantası

  ASR-4002
  28,05 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Asrin

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 5,00 ₺ Max: 127,00 ₺
  ₺5 ₺127