Kapat
(0) ürün(ler)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Seçenekler
  Ara

  Al

  Al Nalburiye Hırdavat San. Tic. ve Ltd. Şti.

  "Al Nalburiye 47 yıldır hizmet ve kalite standartlarını maksimum seviyede devam ettirmektedir. Sektörde öncü firmamız, zengin ürün çeşidimiz ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmaktadır."

  Firma profili

  Al Nalburiye Hırdavat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti 1972 yılında Kürekciler Caddesi No:11 Karaköy/İSTANBUL adresinde, Sayın Lokman YILMAZ tarafından kurulup ticari faaliyetine başlamış ve bu günlere kadar istikrarlı bir şekilde gelişerek gelmiştir.

  Faaliyet alanı olarak genelde, nalburiye ve teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Al Nalburiye genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak 130.000 kalem den fazla malzeme ile yurt içinde ve uluslararası pazarlarda da kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satışlar yaparak ülkenin milli gelirine katkılarda bulunmuştur.

  Firmamız ''Önce Hizmet Ve Kalite'' anlayışını daima ön planda tutmuştur. Ürün kalitesinin artırılması, kapasitenin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir Hizmet ve Kaliteye yönelik çalışmaların artması ve yerleşmesi sonucu 2004 yılında TÜRKAK ve DAR akreditasyonlu ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine ek olarak ISO 14001:2015 Uluslararası Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazanmıştır. Yine 1990'lı yıllardan beri markalaşma çalışmalarımız hız kazanmış ve Al Nalburiye markası ürünlerimizde kullanacağımız Tescilli Markamız haline gelmiştir.

  Al Nalburiye günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir. Al Nalburiye standart ürünlerin yanında AR-GE çalışmalarına da devam ederek, müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin araştırmasını sürdürmektedir. Firmamız hem kendini hem de imalatını yapmış olduğu teknolojik ürünleri tanıtmak amacıyla yaklaşık 2000 yılından buyana yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları gerçekleştirmekte ve ürünlerini ülkemizde ve ülke dışında tanıtmaya çalışmaktadır. Firmamız dolaylı ve direkt olarak ihracat yaparak, dış müşteri portföyünü günden güne artırarak yoluna devam ettirmektedir.

  Firmamız, alanlarında uzman personeli ile Karaköy bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

   

  Görüntüleme türü Grid Liste
  Sıralama için
  Sayfa başına ürün göster

  1 1/2" Su Hortumu Örgülü Şeffaf (eko)

  ALSUHOR112
  Fiyat için arayın
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1.kalite 18 Mm Maket Bıçağı Yedeği (10 Lu Paket)

  AL50050
  10,87 ₺ 10,87 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Alüminyum Cumbalı Menteşe Naturel Sağ

  10CMCMNR
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Alüminyum Cumbalı Menteşe Naturel Sol

  10CMCMNL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Alüminyum Cumbalı Menteşe Sarı Sağ

  10CMCMSR
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Alüminyum Cumbalı Menteşe Sarı Sol

  10CMCMSL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Alüminyum Cumbalı Menteşe Saten Sol

  10CMCMSTL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Alüminyum Okka Menteşe Naturel Sol

  10CMOKNL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Al

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 0,00 ₺ Max: 741,00 ₺
  ₺0 ₺741