Kapat
(0) ürün(ler)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Seçenekler
  Ara

  Highgenic

  HighGenic markası 2010 yılından beri temizliği kolaylaştıran ve keyifli hale getiren yenilikçi ev bakım ve temizlik ürünleri üretmektedir. Ürünlerini HighGenic markasıyla tüketiciyle buluşturan 1K Kimya kendi öz sermayesiyle kurulmuş olan bir aile şirketi olup, kısa sürede sektörün öncü kuruluşları arasına girmesi yönüyle girişimcilik örneği sergileyen bir firmadır. HighGenic ürünleri %100 Türk sermayesiyle üretilmiş %100 Türk Malı ürünlerdir.

  Kimyager Sevginar Baştekin tarafından hayata geçirilmiş olan HighGenic markası, 50 farklı türde 150 çeşite ulaşan yenilikçi ürünleri ve Türkiye ölçeğinde sağladığı yüzde yüz ürün erişimiyle bugüne kadar milyonların tercihi oldu.

  HighGenic, Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirdiği özgün ürünlerini Beylikdüzü-İstanbul’da yer alan 3000 m2 alana sahip modern ve entegre tesislerinde üretmektedir. Hijyeni en üst noktasına taşımak hedefini marka ismiyle ifade eden HighGenic, ‘’Akıllı Temizlik’’ mottosuyla en kaliteli ve en fonksiyonel temizlik ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır.

  HighGenic ürünleri, yurtiçinde A101 ve BİM başta olmak üzere discount marketler, Türkiye’nin önde gelen ulusal ve yerel market zincirlerinde, toplamda 13.000’in üzerinde satış noktasında yer almaktadır.

  HighGenic, ürün geliştirme ve kaliteli üretim konusunda, marka bünyesinde görev yapan deneyimli kimyagerler ve kimya mühendisleriyle kendi özgün ürünlerini geliştirmeye, üretmeye ve sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

  Yüksek ürün kalitesi, optimum fiyat politikası ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefi ile hem ulusal hem uluslararası pazarda faaliyet gösteren lider marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümektedir.

  Görüntüleme türü Grid Liste
  Sıralama için
  Sayfa başına ürün göster

  Highgenic

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 0,00 ₺ Max: 64,00 ₺
  ₺0 ₺64