Kapat
(0) ürün(ler)
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Seçenekler
  Ara

  Al

  Al Nalburiye Hırdavat San. Tic. ve Ltd. Şti.

  "AL NALBURİYE 43 yıldır hizmet ve kalite standartlarını maksimum seviyede devam ettirmektedir. Sektörde öncü firmamız, zengin ürün çeşidimiz ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmaktadır."

  Firma profili

  Al Nalburiye Hırdavat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti 1972 yılında Kürekciler Caddesi No:11 Karaköy/İSTANBUL adresinde, Sayın Lokman YILMAZ tarafından kurulup ticari faaliyetine başlamış ve bu günlere kadar istikrarlı bir şekilde gelişerek gelmiştir.

  Faaliyet alanı olarak genelde, nalburiye ve teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Al Nalburiye genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak 130.000 kalem den fazla malzeme ile yurt içinde ve uluslararası pazarlarda da kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satışlar yaparak ülkenin milli gelirine katkılarda bulunmuştur.

  Firmamız ''Önce Hizmet Ve Kalite'' anlayışını daima ön planda tutmuştur. Ürün kalitesinin artırılması, kapasitenin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir Hizmet ve Kaliteye yönelik çalışmaların artması ve yerleşmesi sonucu 2004 yılında TÜRKAK ve DAR akreditasyonlu ISO 9001:2002 kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. Yine 1990'lı yıllardan beri markalaşma çalışmalarımız hız kazanmış ve Al Nalburiye markası ürünlerimizde kullanacağımız Tescilli Markamız haline gelmiştir.

  Al Nalburiye günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir. Al Nalburiye standart ürünlerin yanında AR-GE çalışmalarına da devam ederek, müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin araştırmasını sürdürmektedir. Firmamız hem kendini hem de imalatını yapmış olduğu teknolojik ürünleri tanıtmak amacıyla yaklaşık 2000 yılından buyana yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları gerçekleştirmekte ve ürünlerini ülkemizde ve ülke dışında tanıtmaya çalışmaktadır. Firmamız dolaylı ve direkt olarak ihracat yaparak, dış müşteri portföyünü günden güne artırarak yoluna devam ettirmektedir.

  Firmamız, alanlarında uzman personeli ile Karaköy bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

  Görüntüleme türü Grid Liste
  Sıralama için
  Sayfa başına ürün göster

  ¾" Şeffaf Örgülü Bahçe Sulama Hortumu

  ALSUHOR34
  4,60 ₺ 4,72 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1 1/2" Spiral Lavabo Gırtlak Hortumu Opak

  ALGHOR112
  8,93 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1 1/4" Spiral Lavabo Gırtlak Hortumu Opak

  ALGHOR114
  8,19 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1 1/4" Şeffaf Örgülü Su Hortumu Eko

  ALSUHOR114
  8,69 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1" Gırtlak Hortumu

  ALGHOR1
  7,82 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1" Şeffaf Örgülü Bahçe Sulama Hortumu Eko

  ALSUHOR1
  8,87 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1/2" Şeffaf Örgülü Bahçe Sulama Hortumu Eko

  ALSUHOR12
  7,26 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Al

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 4,00 ₺ Max: 1.298,00 ₺
  ₺4 ₺1298