Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Al

  Al Nalburiye Hırdavat San. Tic. ve Ltd. Şti.

  "Al Nalburiye 47 yıldır hizmet ve kalite standartlarını maksimum seviyede devam ettirmektedir. Sektörde öncü firmamız, zengin ürün çeşidimiz ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmaktadır."

  Firma profili

  Al Nalburiye Hırdavat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti 1972 yılında Kürekciler Caddesi No:11 Karaköy/İSTANBUL adresinde, Sayın Lokman YILMAZ tarafından kurulup ticari faaliyetine başlamış ve bu günlere kadar istikrarlı bir şekilde gelişerek gelmiştir.

  Faaliyet alanı olarak genelde, nalburiye ve teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Al Nalburiye genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak 130.000 kalem den fazla malzeme ile yurt içinde ve uluslararası pazarlarda da kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satışlar yaparak ülkenin milli gelirine katkılarda bulunmuştur.

  Firmamız ''Önce Hizmet Ve Kalite'' anlayışını daima ön planda tutmuştur. Ürün kalitesinin artırılması, kapasitenin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir Hizmet ve Kaliteye yönelik çalışmaların artması ve yerleşmesi sonucu 2004 yılında TÜRKAK ve DAR akreditasyonlu ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine ek olarak ISO 14001:2015 Uluslararası Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazanmıştır. Yine 1990'lı yıllardan beri markalaşma çalışmalarımız hız kazanmış ve Al Nalburiye markası ürünlerimizde kullanacağımız Tescilli Markamız haline gelmiştir.

  Al Nalburiye günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir. Al Nalburiye standart ürünlerin yanında AR-GE çalışmalarına da devam ederek, müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin araştırmasını sürdürmektedir. Firmamız hem kendini hem de imalatını yapmış olduğu teknolojik ürünleri tanıtmak amacıyla yaklaşık 2000 yılından buyana yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları gerçekleştirmekte ve ürünlerini ülkemizde ve ülke dışında tanıtmaya çalışmaktadır. Firmamız dolaylı ve direkt olarak ihracat yaparak, dış müşteri portföyünü günden güne artırarak yoluna devam ettirmektedir.

  Firmamız, alanlarında uzman personeli ile Karaköy bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

   

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  1 1/2" Su Hortumu Örgülü Şeffaf (eko)

  ALSUHOR112
  Call for pricing
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  1.kalite 18 Mm Maket Bıçağı Yedeği (10 Lu Paket)

  AL50050
  10,87 ₺ 10,87 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Butt Hınge .z Type Naturel Rıght

  10CMCMNR
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Butt Hınge.z Type Naturel Left

  10CMCMNL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Butt Hınge. Z Type -yellow -rıght

  10CMCMSR
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Butt Hınge. Z Type -yellow - Left

  10CMCMSL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Alüminyum Cumbalı Menteşe Saten Sol

  10CMCMSTL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  10 Cm Okka Alumınum Hınge Naturel Left

  10CMOKNL
  8,85 ₺
  Bu ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

  Al

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0,00 ₺ Max: 726,00 ₺
  ₺0 ₺726